Алюмінієві перила
Алюмінієві перила застосовують як в сучасному, так і в класичному інтер'єрі. Найчастіше їх використовують в дизайні комерційних, ділових та приміщеннях з сучасним і ультрамодним дизайном.
Розділяюь 4 види алюмінієвих перил:
Перила з лаєрами
Перила зі склом
Суцільноскляні огорожі з точковим кріпленням
Пристінні перила
Перила з леєрами

Перила з леєрами мають глянцеву поверхню в кольорах золото, шампань, срібло та бронза. Леєрні огорожі можуть бути:

  • високими для огородження сходових маршів і майданчиків;
  • невисокими для огорожі різних типів надбудов і парапетів
  • у вигляді поручнів для установки на сходових маршах, закріплюючи їх у стіні.
Суцільноскляні огорожі з точковим кріпленням

Суцільноскляні огорожі встановлюються на несучі конструкції або на заставні підконструкцї. Несучим елементом конструкцї б саме скло, яке кріпитыся до торців сходів, терас і балконів за допомогою невеликих, але надійних точкових кріплень Бічні кріплення збільшують площу огороджених приміщень. Скляні перила з точковим кріпленням виглядають дуже витончено.

Перила зі склом

Перила зі склом стали сьогодні використовувати в дизайні частіше, вони створюють відчуття більшого вільного простору. Вони приваблюють своєю оригінальністю, легкістю і невагомістю. Завдяки своїй універсальності можуть бути використані в офісних приміщеннях, торгових центрах, приватних будинках. Перила з анодованого алюмінію зі склом прикрасять як фасад будівлі, так і підкреслять особливість внутрішнього інтер'єру.

Пристінні перила

Одні з найцікавіших елементів не тільки сходів, а й інтерєру в цілому - пристінні поручні і перила. Вони універсальні, підходять для установки всередині і зовні будинків. Практичність їм забезпечують відмінні характеристики анодованого алюмінію, стійкого до впливу несприятливих атмосферних факторів.