Склопакет
Склопакети можуть мати різноманітні форму, площу, товщину та, відповідно, різний коефіцієнт теплопередачі та звукопоглинання. В залежності від кількості листів скла склопакети бувають одно- та двокамерні. Камери склопакета заповнюються аргоном. Склопакет складається з:
Скло
Одно і двокомпонентний герметик
Інертний газ
Селікогель
Дистанційна планка
Склопакет - це окремий елемент вікна, в якому декілька листів скла герметично з'єднані одне з одним. Площа склопакету займає практично всю поверхню вікна, тому від цього високотехнологічного виробу залежать експлуатаційні якості конструкції в цілому: зовнішній вигляд, комфорт в приміщенні, його захищеність і Ваші витрати на опалення.

Фабрика вікон «Болена» пропонує склопакети різноманітної форми, площі, товщини та, відповідно, різного коефіцієнту теплопередачі та звукопоглинання. Також фабрика вікон «Болена» виробляє енергозберігаючі склопакети.

Виробництво склопакетів відбувається на автоматизованій лінії Lisec (Австрія) з використанням скла провідних європейських постачальників

В залежності від кількості листів скла склопакети бувають одно- та двокамерні. Камери склопакета заповнюються сухим повітрям. Будова склопакету:

1. Скло. У виробництві склопакетів використовуються наступні види скла: флоат-скло, енергозберігаюче (низькоемісійне) - з покриттям іонів срібла, мультифункціональне, броньоване, декоративне та вітражне скло.

2. Дистанційна рамка. Використовується для з’єднання декількох листів скла. Виготовлена із алюмінію або комбінації полікарбонату із нержавіючою сталлю.

3. Однокомпонентний герметик (первинна герметизація)- використовується для герметичного з’єднання дистанційної рамки та скла.

4. Двокомпонентний герметик (вторинна герметизація) - використовується для герметизації склопакетів по периметру. Згідно ДСТУ, загальна товщина герметизуючого шару (первинної та вторинної герметизації )по периметру склопакету має складати не менше 9мм.

5. Молекулярне сито (селікогель) - покликане поглинати вологу, яка може утворюватись всередині склопакету при значній різниці зовнішньої та внутрішньої температур.

6. Інертний газ - у більшій мірі служить для зменшення вірогідності окиснення покриття, яке знаходиться на енергозберігаючому склі, також має незначні енергозберігаючі властивості. ТМ «Болена» заповнює склопакети аргоном. За ДСТУ заповнення склопакету інертним газом повинно бути не менше 95%.