Виробництво
Клієнти та партнери обирають нас саме за якість продукції, яку ми виготовляємо. На якість виробів, крім комплектуючих, великий вплив має обладнання, на якому вони виготовлені. Від нього залежить надійність та довговічність Ваших конструкцій.
Лінія виробництва вікон
01
Порізка ПВХ-профілю
На двоголовій пилі компанії Sturtz відбувається розкрій ПВХ-профілю. За допомогою комп'ютера забезпечується висока точність порізки.
02
Кріплення армування
У вікна встановлюють оцинковане стальне армування товщиною не менше 1,5мм, що є вимогою ДСТУ.
03
Зварювання елементів
Зварювання деталей на автоматизованій лінії німецької фірми Sturtz забезпечує максимальні показники міцності зварних кутів та правильність розмірів конструкцій.
04
Протяжка ущільнення
2-контурне каучукове ущільнення, яке вставляється по внутрішньому периметру вікна, є зносостійким та не втрачає своєї еластичності протягом 10 років.
На фурнітурній станції встановлюється фурнітура GU та Siegenia, яка робить процес відкривання та закривання легким, безпечним та красивим.
07
Контроль якості
Після встановлення склопакета - вікно готове. Контролер з якості на спеціальному стенді перевіряє функціонування кожного вікна.
ТМ "Болена" використовує оцинковане стальне армування (не менше 1,5мм), яке розміщується всередині ПВХ-профілю. Армування вставляється у кожний профіль та надійно кріпиться шурупами за допомогою автоматичних станків.
Зварка заготівок в одну конструкцію відбувається на автоматизованій лінії німецької фірми Sturtz, яка зварює одночасно всі чотири кути конструкції, після чого шви автоматично зачищаються.
05
Зачистка зварного шва
Після проходження даного етапу зварні кути набувають довершеного естетичного вигляду.
06
Монтаж фурнітури
На фурнітурних стендах компанії Aluma встановлюється фурнітура на стулки. Від якісного монтажу фурнітури залежить функціональність та тривалість експлуатації вікна.
Всі металопластикові вироби відправляються на монтаж до клієнта лише після перевірки контролером із якості. Спеціально навчений та атестований персонал виготовляє продукцію, яка сертифікована в системі Держстандарту України.
Готове вікно
Технології виробництва та комплектуючі, що використовуються для виготовлення вікна, дозволяють отримати дійсно якісний продукт, якій відповідає ДСТУ та ДБН.
Лінія виробництва енергозберігаючих склопакетів
01
Порізка скла
Автоматичний стіл для розкрою ріже скло згідно з програмою максимальною точністю. Далі скло подається на автоматизовану лінію Lisec.
02
Первинна герметизація
На станції первинної герметизації на дистанційну рамку наносять бутил, який забез­печує 90% герметичності склопакета.
03
Мийка скла
Скло для склопакетів проходить трьохфазну мийку (змочування, мийка, сушка) із використанням дистильованої води.
06
Вторинна герметизація
Завдяки спеціальному обладнанню наноситься другий шар герметизації, який є суцільним та нерозривним. Це гарантує тривалий термін служби склопакета.
Виробництво склопакетів відбувається на високотехнологічній лінії австрійського виробника Lisec, яка у Європі вважається лідером у цій сфері обладнання. Завдяки автоматизації виробництва досягається найкраща герметизація склопакету, що збільшує термін служби та його тепло-, звукоізоляцію.
04
Складання склопакетів
На автоматизованому обладнанні зі збирання склопакета досягається його герметизація. Це збільшує термін його служби, тепло- та звукоізоляцію.
05
Заповнення аргоном
Для покращеної теплоізоляції, склопакет може наповнюватись газом аргоном. Частка газу в склопакеті не менше 95%.
Готовий склопакет
50% склопакетів, які вироблені на фабриці, складаються із енергозберігаючого скла та заповнені аргоном.