Фабрика вікон «Болена» пропонує Вам енергозберігаючий склопакет, який виробляється на власному високотехнологічному обладнанні компанії виробництва фірми Lisec (Австрія).
Більш ніж 75% поверхні металопластикового вікна займає склопакет, але практично усі виробники та продавці рекламують лише профіль і практично не згадують про склопакет. Та саме скло відіграє вирішальну роль!
Енергозберігаючий склопакет володіє наступними перевагами:
- високі показники теплоізоляції (зберігає на 48% більше тепла у приміщенні порівняно із звичайним);
- взимку скло не пропускає тепло з приміщення, відповідно не відбувається втрата тепла;
- менша вага однокамерного енергозберігаючого склопакету порівняно із двокамерним зменшує навантаження на стулку та фурнітуру. Відповідно, регулювання вікна потребуватиметься значно рідше;
- оскільки аргон є інертним газом він практично не вступає в хімічні сполуки з іншими елементами, в тому числі і з металами. Енергозберігаюче або сонцезахисне покриття - це шар з оксидів різних металів, переважно срібла. Таким чином, аргон є своєрідним "захисником" даного покриття, що забезпечує довший термін життя склопакету, а відповідно і термін його якісної роботи.
Наприклад, при зовнішній температурі -20 градусів та температурі в приміщені +20, температура на поверхні скла всередині приміщення у звичайного склопакета буде +5, а у склопакета з Low-E склом +15.
Фабрика вікон «Болена» впровадила сучасну технологію захисту від спеки та перегрівання приміщення сонячними променями. Металопластикові вікна з німецького профіля REHAU оснащуються склопакетом із спеціальним мультифункціональним склом ClimaGuard Solar.
Переваги вікон-кондиціонерів:
- вікно зі склом ClimaGuard Solar пропускає лише 42% сонячного тепла, тоді як звичайне скло пропускає всі 79,5%, захищаючи від перегрівання кімнату (тобто не пропускає спеку в дім);
- високий супротив теплопередачі: 0,66 м2 град/Вт (збереження тепла майже у 2 рази більше порівняно зі звичайним склом у холодну пору року);
- високий коефіцієнт прозорості вікна;
- німецький профіль REHAU;
- німецька фурнітура G-U;
- паспорт на 12-річну гарантію.
Якщо Ваші вікна знаходять на сонячній стороні?
Ми рекомендуємо використовувати вікна кондиціонери. Тому що, вони:
- збережуть комфортну температуру у приміщенні;
- суттєво зекономлять кошти, які витрачаються на кондиціонування;
- не сушать повітря;
Економія на опаленні, усунення проблем утворення конденсату та плісняви – не повний перелік переваг, які забезпечить тепла дистанційна рамка.
На теплозбереження вікна впливають наступні основні фактори: ПВХ-профіль, склопакет та технологія монтажних робіт. Тепла дистанційна рамка покращує показники теплозбереження склопакету.
Дана тепла дистанційній рамка вже широко використовуються в Європі. Окрім всього іншого рамка, яка виконана з нержавіючої сталі більш стійка до деформацій, аніж із суцільного пластику, завдяки чому вона добре підходить для виготовлення ексклюзивних конструкцій.
Фабрика вікон «Болена» пропонує склопакети різноманітної форми, площі, товщини та, відповідно, різного коефіцієнту теплопередачі та звукопоглинання. Також фабрика вікон «Болена» виробляє енергозберігаючі склопакети.
В залежності від кількості листів скла склопакети бувають одно- та двокамерні. Камери склопакета заповнюються сухим повітрям. Будова склопакету:
1. Скло. У виробництві склопакетів використовуються наступні види скла: флоат-скло, енергозберігаюче (низькоемісійне) - з покриттям іонів срібла, мультифункціональне, броньоване, декоративне та вітражне скло.
2. Дистанційна рамка. Використовується для з’єднання декількох листів скла. Виготовлена із алюмінію або комбінації полікарбонату із нержавіючою сталлю.
3. Однокомпонентний герметик (первинна герметизація)- використовується для герметичного з’єднання дистанційної рамки та скла.
4. Двокомпонентний герметик (вторинна герметизація) - використовується для герметизації склопакетів по периметру. Згідно ДСТУ, загальна товщина герметизуючого шару (первинної та вторинної герметизації )по периметру склопакету має складати не менше 9мм.
5. Молекулярне сито (селікогель) - покликане поглинати вологу, яка може утворюватись всередині склопакету при значній різниці зовнішньої та внутрішньої температур.
6. Інертний газ - у більшій мірі служить для зменшення вірогідності окиснення покриття, яке знаходиться на енергозберігаючому склі, також має незначні енергозберігаючі властивості. ТМ «Болена» заповнює склопакети аргоном. За ДСТУ заповнення склопакету інертним газом повинно бути не менше 95%.