Фурнітура
Фабрика вікон «Болена» встановлює у вікна фурнітуру німецької фірми G-U. Дана фурнітура має сертифікати міжнародної системи стандартизації якості ISO 9001. Фурнітура G-U має декілька шарів антикорозійного покриття. Додаткові елементи фурнітури G-U забезпечують:
Захист від зламу
Захист від провисання
Блокування небажаного відкривання вікна дітьми
Герметичне прижимання
Делікатне провітрювання

 

Фурнітура - це механізми, що забезпечують відкриття стулок, їх фіксацію в одному із 3-х положень. Від фурнітури вікна залежить його якість і тривалість функціонування. На фурнітуру лягають основні механічні і динамічні навантаження у віконній конструкції.

Фурнітура від німецького концерну G-U оздоблена запатентованим механізмом – мікроліфтом. Даний елемент приймає на себе все навантаження при закриванні стулки. Відповідно, значно збільшує терміни експлуатації фурнітури і дозволяє уникнути додаткових витрат та зайвих проблем під час ремонту.

Фурнітура G-U має спеціальний запобіжник, який виключає можливість закривання стулки протягом. Тому ніякий порив вітру не змусить стулку вдаритися в раму або, навпаки, в стіну, оскільки даний механізм обмежує кут відкриття Вашого пластикового вікна. Відповідно, значно збільшує терміни експлуатації фурнітури і дозволяє уникнути додаткових витрат та зайвих проблем під час ремонту.

Типи відкривання вікон:

У всіх віконних конструкціях можливе відкривання наступних типів: поворот, поворот-відкид, мікровентиляція.

Функція «мікропровітрювання» надає Вам додаткові переваги у провітрюванні приміщення. Мікропровітрювання є ефективним вирішенням проблеми безперервного повітрообміну після встановлення пластикових вікон.

5 секретів відчинення вікна
Дізнайтесь на що звертати увагу при виборі вікон та чому Ваші старі пласти­кові вікна не працюють. Які найважливіші складові якісної віконної фурнітури?
Детальніше
Поворотні
Відкидні
Поворотно-відкидні

Фурнітура для балконного блоку

Для балконного блоку популярним елементом фурнітури є "ручка курця" (ручка-тягучка) вона потрібна для того щоб виходячи на балкон ви змогли зафіксувати двері в закритому положенні. Стане в нагоді тим хто частенько виходить на балкон покурити і всім хто хоче зробити балконні двері максимально зручними у використанні.