Монтаж

Монтажники фабрики вікон «Болена» регулярно проходять спеціальну підготовку як на базі підприємства, так і на семінарах-практикумах Академії REHAU. Наші спеціалісти проводять монтажні роботи із урахуванням можливих температурних деформацій.

При монтажі використовуються тільки якісні матеріали провідних виробників, що забезпечує низьку теплопровідність та справжню довговічність Ваших нових вікон. Після встановлення конструкцій, наші спеціалісти продемонструють Вам працездатність змонтованих виробів та проведуть повний інструктаж з правил експлуатації й догляду за вікном.

Фабрика вікон «Болена» проводить монтажні роботи тільки у зручний для Вас час.

Гарантія на виріб надається лише при замовленні послуги монтажу.

Якісний та кваліфікований монтаж - це запорука тривалого функціонування Ваших вікон.

Теплий монтаж

Монтаж вікон згідно ДСТУ передбачає більш складну та надійну технологію. Крім теплоізоляційної піни при встановленні конструкції повинні застосовуватися пароізоляційні і гідроізоляційні матеріали. Це дає можливість не тільки зменшити теплопровідність монтажного шва, але й нормалізувати вологість, запобігши намоканню монтажної піни та її промерзанню в холодну пору року.

Як забезпечуються високі теплоізоляційні показники:

Внутрішня герметизація – пароізоляційна стрічка, яка перешкоджає проникненню водяної пари і вологості зсередини будівлі в шар теплоізоляції

Середній шар відповідає за теплоізоляцію та звукоізоляцію. У 95% випадків він представлений полімерною піною.

Зовнішній шар – перешкоджає проникненню дощової води ззовні, і одночасно дозволяє вивести зайву вологу зсередини.

6 етапів теплого монтажу вікон
1. Підготовка поверхні

Краї і поверхні прорізів не повинні мати сколів, мушель, напливів розчину і інших пошкоджень висотою (глибиною) більше 5 мм. Дефектні місця повинні бути зашпакльовані вологостійкими сумішами.

Змащені поверхні треба знежирити. Пухкі та такі, що осипаються ділянки, повинні бути зміцнені (проклеєні зв'язуючими сумішами або спеціальними плівковими матеріалами)

2. Приклеювання паро та гідроізолюючої стрічки до рами конструкції

Приклеїти пароізолюючу стрічку на коробку з внутрішньої сторони і гідроізолюючу стрічку із зовнішнього боку. У кутах залишити припуск до розміру монтажного шва.

3. Вирівнювання і механічний монтаж коробки в віконному отворі

Конструкція вирівнюється в горизонтальному і вертикальному напрямку і фіксується за допомогою монтажних клинів і після цього закріплюється на дюбеля та анкерні пластини або монтажні шурупи.

4. Заповнення монтажного шва поліуретановою піною – середній шар ізоляції

Зазори (шви) між блоком і стіною заповнюють монтажною піною, попередньо видаливши розпірні колодки (клини).

Монтажна піна повинна бути витримана до повного отвердіння впродовж часу, зазначеного в нормативному документі на конкретний вид матеріалу. Кількість піни розраховують таким чином , щоб монта-жний зазор було заповнено повністю, але без виходу за його межі.

5. Встановлення стулок і склопакетів.

Встановлювати склопакети і стулки необхідно після герметизації зовнішнього шва, інакше доступ до нього буде закритий і його не можна буде обробити.

6. Обробка відкосів, установка підвіконника.

Після монтажу вікна слід зробити перерву на 24 години, після чого можна заробляти відкоси. Внутрішній підвіконник можна встановити пізніше.

Застосування «теплого» монтажу дозволяє уникнути проникнення вологи в ізоляційні та будівельні матеріали, що може стати причиною появи цвілі, а також замерзання стін в зимовий період.

Задати питання
Оберіть ваше місто
Натискаючи на кнопку я
  1. {{ error[0] }}
{{ message }}