Наша історія
 • Вихід на ринок Західної України
  Компанія виходить на ринок Західної України. Відкриваються представництва у Львові, Закарпатті, Івано-Франківську, Хмельницькому, Рівному, Луцьку.
  Відзнака у конкурсі "Буковинська якість"
  Фабрика вікон «Болена» стає лауреатом конкурсу «Буковинська якість».
  Співпраця з будівельними компаніями
  Завдяки нашим виробничим потужностям та професійності монтажних бригад ми розпочинаємо співпрацю із будівельними компаніями. Сьогодні серед наших партнерів є ПМК 76, ПМК 311, ОЗАР, Корн-Інвест, Фенікс, Прикарпатбуд та ін. у засклінні сучасних багатоповерхівок по всій території Західної України.
  Відкриття виставкового залу у м.Чернівці
  У Чернівцях офіційно відкрився виставковий зал по вул. Червоноармійській. В салоні наглядно представлено весь перелік нашої продукції, що дає можливість клієнту побачити "вживу" своє майбутнє замовлення
  Запуск автоматизованих виробничих ліній
  Запущено автоматизовані виробничі лінії німецького (Sturtz) та австрійського (Lisec) виробництва, це дало змогу нам виготовляти продукцію ще вищої якості.
  Відкриття сьогоднішнього головного офісу
  Відкрився сьогоднішній головний офіс по вул. Московської Олімпіади м.Чернівці. Він знаходиться поруч із виробництвом, що дає можливість оптимізувати всі процеси, які відбуваються при потраплянні замовлення до нас.
 • Перемоги на конкурсах REHAU
  Наші роботи визнаються переможцями на конкурсах «Кращий об'єкт REHAU» у номінаціях «Краще технічне та конструкторське рішення», «Кращий висотний об’єкт», «Кращий котедж» та «Кращий об’єкт соціального та комерційного призначення».
  Нові фірмові салони
  Відкриваються нові фірмові салони у Чернівцях, Львові, Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Ужгороді та Луцьку, а також розпочинаємо співпрацю з одним із найбільших гіпермаркетів України – «Нова лінія».
  Фірмові салони у районах Чернівецької області
  Компанія поставила завдання бути ближчою до клієнта та почала відкривати фірмові салони у районах Чернівецької області. На сьогодні вже відкриті офіси у Кіцмані, Глибоці, Мамаївцях та Сторожинці. Компанія почала співпрацю із гіпермаркетом «Караван», встановивши консультаційний центр у ньому. На сьогодні у Чернівецькій області нараховується 11 фірмових салонів.
  Спеціалізовані виставки
  Компанія постійно приймає участь у спеціалізованих виставках, які відбуваються на Західній Україні. Виставкові стенди компанії завжди відрізняються наповненістю та інформативністю з поміж інших. На виставках представляються лише нові технологічні розробки, над якими компанія працює з року в рік.
 • Перехід на роботу за схемою франчайзингу
  2010 року був здійснений перехід на роботу із партнерами за схемою франчайзингу. Дана організація співпраці дає свої переваги як для виробника, так і для наших партнерів.
  Офіційний дистрибютор міжкімнатних дверей ТМ "Брама"
  Компанія стає офіційним дистриб’ютором львівського виробника міжкімнатних дверей ТМ «Брама».
  Офіційний партнер виробника воріт DoorHan
  Компанія стає офіційним партнером російського виробника секційних гаражних воріт DoorHan.
  Перше вікно із профілю REHAU GENEO
  Фабрика вікон «Болена» виготовила перше вікно із інноваційного профілю REHAU GENEO. Показникам тепло- та звукоізоляції вікна із такого профілю немає аналогів в Україні.
  Фабрика вікон «Болена» - лідер продажів DoorHan
  Російський виробник секційних гаражних воріт DoorHan відзначив фабрику вікон «Болена» як лідера продажів за результатами 2010 року.
 • Відкриття нових фірмових салонів у м. Ужгород та м. Хотин
  Фабрика вікон «Болена» намагається бути ближчою до Вас, з цією метою були відкриті нові фірмові салони у м. Хотин (Чернівецька обл.) та м. Ужгород (Закарпатська обл.)
  Оновлення сортименту: елітні міжкімнатні двері
  Фабрика вікон «Болена» вводить в асортимент елітні міжкімнатні двері із натуральної деревини (дуб, ясень). Двері можна оздобити декоративними елементами чи вітражем.
 • Рейтинг «Віконні технології». Фабрика вікон «Болена» в трійці найкращих
  Згідно з рейтингом журналу «Віконні технології», фабрика вікон «Болена» входить в трійку найкращих клієнто-орієнтованих компаній України. Дослідження проводилося шляхом анонімних телефонних дзвінків в офіси віконних компаній.
  Всі вікна ТМ «Болена» з Паспортом!
  Наші вікна з Паспортом! Паспорт на вікно є обов'язковим і підтверджує якість ПВХ вікна, показує з чого воно вироблено і як його правильно експлуатувати.
  Нова послуга: утилізація старих вікон

  Новою послугою фабрики вікон «Болена» є утилізація вікон. Ця послуга - безкоштовна!

  Якщо у вас є питання по утилізації старих вікон та вивозу будівельного сміття, телефонуйте на гарячу лінію (0800503358), або залишайте повідомлення на сайті.

  Відкриття виставкового салону ТМ «Болена» м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

  Відбулося урочисте відкриття нового фірмового салону фабрики вікон «Болена» за адресою: вулиця Шкільна 1, м. Чернівці.

  Ми зібрали та представили в одному місці всі необхідні предмети інтер’єру:металопластикові вікна та двері, ролети, елітні дерев’яні двері, що поєднують практичність, комфорт та підкреслюють індивідуальний стиль помешкання.

  Відкриття салону в м. Снятин

  Вітаємо жителів міста Снятин з відкриттям фірмового салону фабрики вікон «Болена» за адресою: вул. Шевченка 42.

  У фірмовому салоні ви отримуєте унікальну 12-річну гарантію від фабрики вікон «Болена».

  Фабрика вікон «Болена» у соціальних мережах
  Фабрика вікон «Болена» відтепер у соціальних мережах! Добавляйте нас у друзі!
  Розширення асортименту: броньовані двері

  Окрім металопластикових вхідних дверей, фабрика вікон «Болена» пропонує броньовані двері для Вашого будинку чи квартири.

  Оберіть собі двері до душі з модельного ряду – 50 моделей і широкий вибір кольорів!

  На Петрівському ярмарку презентований справжній авто-офіс ТМ Болена

  ТМ Болена стає ще ближчою до своїх споживачів. Цього місяця фабрика вікон представила унікальний в своєму роді авто-офіс, який презентувався на Петрівському ярмарку в м.Чернівці.

  Перемога «Болени» на конкурсі об'єктів REHAU

  На щорічній Конференції Партнерів REHAU 2012 року фабрика вікон Болена здобула перше місце на конкурсі об'єктів.

 • Відкриття спільно із партнером фірмового салону ТМ «Болена» в місті Коломия
  В лютому 2013 року жителі міста Коломия отримали можливість бути ближчими до якісних ПВХ вікон та дверей з німецького профілю Rehau від ТМ Болена
  В Івано-Франківську відкрився салон офіційного партнера ТМ «Болена»
  Фабрика вікон Болена відкриває новий офіс з сучасними зразками, актуальними каталогами та спеціальними стендами, які дозволили споживачам оцінити переваги нових профільних систем та склопакетів.
  В Бердичіві новий салон металопластикових вікон партнера ТМ Болена
  В травні 2013 року відкрився ще один новий салон металопластикових вікон партнера ТМ Болена.
  Коломия. Новий фірмовий салон фабрики вікон «Болена»
  7 червня 2013 року відкрився новий затишний салон металопластикових вікон та дверей ТМ Болена у Коломиї.
 • ТМ «Болена» очолила рейтинг клієнто-орієнтованих віконних компаній
  В 2014 році ТМ «Болена» змогла завоювати рейтинг клієнто-орієнтованих віконних компаній по Західній Україні по версії журналу "Віконні Технології".
 • Виставка з енергозбереження в м. Львів
  В квітні 2015 року фабрика вікон Болена приймала участь у виставці з енергозбереження, яка проходила з 17 по 20 квітня в м. Львів.
  В місті Кишинів відкрився салон офіційного партнера фабрики вікон "Болена".
  Фабрика вікон Болена розширюється за межі західної України! В вересні 2015 року відкрився новий партнерський салон в Молдові, у місті Кишинів.
  «Кращий об’єкт 2015 року» REHAU
  Грудень 2015 року знову приніс фабриці вікон Болена нагороду за кращий об’єкт з використанням рішень Rehau.
 • Офіс у Львові змінює свою адресу
  Фабрика вікон Болена провела грандіозний переїзд офісу в м. Львів з вулиці Княгині Ольги, 95 на вулицю Личаківську 19А.
  Дитяче свято, яке було присвячене 20-ій річниці ТМ Болена
  Святкування проводилось спільно з партнером, ТМ Rehau, в парку ім. Т. Шевченка в місті Чернівці. Величезна кількість відвідувачів, незабутні емоції та море дитячого сміху переповнювало парк в цей день.
  Болені 20 років!
  В листопаді 2017 року фабриці вікон Болена виповнилося 20 років! Два десятиріччя наша фабрика стоїть на захисті вашого комфорту та допомагає створювати оптимальний мікроклімат в оселях при будь-якій погоді за вікном.