Написати нам Telegram
Написати нам Viber
Написати нам WhatsApp
REHAU EcoPuls: технологія для виробництва екологічних вікон

ТМ Болена пишається своїм партнерством з REHAU, визнаним лідером у циркулярній економіці протягом понад 30 років. 

REHAU розробляє інноваційні технології для створення екологічних вікон, що підтверджує наше спільне зобов'язання зберігати навколишнє середовище для майбутніх поколінь.

Але попри все ми гарантуємо високу якість вікон, що забезпечують тривалий термін експлуатації та ефективність у використанні енергоресурсів. 

Вікна ТМ Болена стають важливою складовою вашого комфорту та сприяють збереженню навколишнього середовища.
 

EcoPuls - це символ сталого розвитку REHAU, що відображає прогресивну циркулярну економіку майбутнього. Обираючи вікна REHAU з позначкою EcoPuls, ви підтримуєте наші спільні зусилля у збереженні планети та створенні безпечного середовища для всіх.
Досягнення  у циркулярній економіці вражають: вже більше 60% віконних профілів REHAU виготовляються з перероблених матеріалів, а це допомагає зменшити викиди CO2 на 97 тисяч тон щороку. Ми з гордістю активно переробляємо матеріали, що дозволяє нам використовувати рецикльовані ресурси на 100%.
 REHAU несе відповідальність перед суспільством та природою, підтримуючи цілі сталого розвитку ООН та отримуючи визнання за спільні зусилля в цьому напрямку.  Досягнення в сталому розвитку мотивують нас до подальшого розвитку у цій сфері.

Дата: 14.05.2024