Написати нам Telegram
Написати нам Viber
Написати нам WhatsApp
Як захистити свій будинок від зловмисників

У сучасному світі, все актуальнішим стає питання "Як захистити своє житло від зловмисників".

Говорячи про вікна, першим з елементів системи безпечного житла є - протизламна фурнітура. У Європі застосування протизламної фурнітури є нормою. Це означає, що чотири кути вікна повинні мати протизламні елементи.

Краще рішення в даній сфері пропонує німецький концерн Gretch-Unitas (GU). Основним елементом y фурнітурі є грибоподібна цапфа, виготовлена з унікального сплаву сталі, яка витримує навантаження на розрив до 1500 кг. Саме вона запобігає злому і проникненню в будинок.

Класи захистів

Важливим елементом у фурнітурі є грибоподібна цапфа, виготовлена зі спеціальної сталі. Зараз, звичайний комплект фурнітури має три таких цапфи і запірну планку. Такий комплект називається "Базова безпека"

Безпека класу WК1: для важкодоступних вікон. Основний захист від спроб злому із застосуванням фізичної сили. Захист (пристрої замикання) проти застосування простих інструментів. Наприклад, удар ногою і плечем.

Безпека класу WК2: для легкодоступних вікон. Захист вікна розрахований на те, що злочинець намагається зламати закриту і заблоковану конструкцію, застосовуючи прості інструменти, такі як викрутка, кліщі і зубило.

Безпека класу WK3: для дуже легкодоступних вікон. Додатковий захист від застосування складних інструментів, як, наприклад, лом, монтажка.

Наступною перешкодою для зловмисників є ручка HOPPE Secustik, яка укомплектована протизламним механізмом: внутрішній елемент ручки миттєво спрацьовує при несанкціонованому русі віконної фурнітури зовні і вікно блокується зсередини. Крім того, протизламний елемент включає в себе спеціальну пластину, яка запобігає висвердлюванню захисного механізму зовні. Купити безпечні вікна можна, оформивши замовлення через калькулятор