Заміри

Замір ПВХ вікон та дверей - обов'язкова процедура, навіть якщо Ви здійснюєте замовлення для квартири в типовому будинку. Неправильна форма пройому і нерівномірна товщина стін розповсюджене явище в будинках типового проекту.

Замір - справа відповідальна, а тому її варто довірити фахівцям. Інженери з замірювання фабрики вікон «Болена» обов’язково проходять навчання для підвищення рівня своєї кваліфікації і мають високий рівень технічної підготовки.

Виклик інженера з замірювання фабрики вікон «Болена» до себе додому у зручний для Вас час абсолютно безкоштовний та не тягне за собою жодних зобов’язань з Вашого боку. В процесі заміру спеціаліст врахує ряд важливих факторів, а також Ваші побажання.

Що робить замірник:
  • Заміряє розміри проєму для майбутнього металопластикового вікна;
  • визначає оптимальний спосіб встановлення фурнітури, щоб вікно вільно відкривалось та не заважало ;
  • порадить чи варто встановлювати мультифункціональний скло Solar, щоб уникнути перегріву кімнати з сонячної сторони в жарку пору року;
  • заміряє розміри для установки підвіконь, відливів, москітних сіток;
  • проконсультує про переваги енергозберігаючих технологій.
Остаточний розрахунок вартості
Ваших конструкцій складається лише після замірювання всіх розмірів і оформлення «Листа замірів». «Лист заміру» містить всю інформацію, необхідну для технологічного розрахунку, доставки й установки вікон. Він знаходиться в офіс-менеджера й служить підставою для складання договору із замовником. Після складання договору «Лист заміру» зберігається в архіві підприємства.
Хочете самостійно здійснити замір? Рекомендуємо скористуватись кращими рекомендаціями від нашого спеціаліста з 10-ти літнім стажем роботи.

Задати питання
Оберіть ваше місто
Натискаючи на кнопку я
  1. {{ error[0] }}
{{ message }}